recenzia Diet Spray

 • Eva
  Po druhom pôrode sa začali problémy s nadváhou. Dospelo to k tomu, že bolo treba vymeniť celý šatník. Videl som Diet Spray na internete a okamžite som si ho objednal. Po 3 mesiacoch používania som schudla 23 kg a opäť sa zmestila do svojich obľúbených riflí. Odporúčam všetkým vyskúšať si to!
  Diet Spray
 • Katarína
  Vo veku 35 rokov nie je ľahké udržiavať svoju postavu v kondícii, najmä keď pracujete na cestách a jedlo je len suché. Existujú aj problémy s cukrom. Kúpil som si Diet Spray na oficiálnych stránkach a užíval som ho asi mesiac a pol. Dokázal som schudnúť o 13 kilogramov, pričom som nestrácal čas v posilňovniach. Som veľmi šťastný!
  Diet Spray
 • Ladislav
  Vždy mu bolo trápne, keď mu bruško vyčnievajúce cez džínsy. Nenoste košeľu, ani nechodte na pláž. Rozhodol som sa o seba postarať, ale vôbec nebol čas. Na internete som narazil na recenzie týkajúce sa diétneho spreja a rozhodol som sa to vyskúšať. Rozhodol som sa správne, za 3 mesiace mi odišlo bruško a postava sa stala ako v 25! Vzal som niekoľko balíčkov naraz, keďže bola zľava.
  Diet Spray
 • Peter
  Zo sedavého spôsobu práce som pribral, a to až tak, že pás som ledva zapol. Schudnúť v 45 rokoch je veľmi ťažké. Rozhodol som sa vyskúšať Diet Spray, dozvedel som sa o tom od svojich priateľov. Spočiatku som neveril, že to pôjde, ale do konca mesiaca prijatia som schudol 7 kilogramov. Teraz k príjmu pridávam fyzickú aktivitu. Tuk sa topí každý deň!
  Diet Spray
 • Anna
  Pracujem v reštaurácii, kde je jedlo všade naokolo. A samozrejme začala dramaticky priberať. Postava sa zmenila na hrušku a ja sám som sa začal za seba hanbiť. O diétnom spreji som sa dozvedela od kamarátky. Nikdy sa mi nepáčili tabletky, tak som sa rozhodla vyskúšať sprej. Výsledok je úžasný, aj tak som sám prekvapený! Radím všetkým!
  Diet Spray
Hodnotenie Diet Spray
4.4
9